0 item(s) - €0.00

Online nakupování,Zlevněné oblečení, slevové boty,Módní doplňky,sportovního oblečení
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

dzadureder.cz je plně odhodlána chránit soukromí našich webových stránek a našich zákazníků.

Posíláme veškeré důvěrné osobní údaje (i když si vyhrazujeme právo zveřejnit tyto informace v následujících případech). Budeme udržovat bezpečný server a čas od času se bude řídit veškerou platnou ochranou dat a úplným dodržováním předpisů pro spotřebitele.

Nemáme povolení, pokud se jedná o součást našeho informací o zákaznících jsou sdíleny s třetími stranami jsou pouze pro vaše pohodlí - souhlasí, například produkt pro vás, úvěrové a jiné bezpečnostní kontroly a vyšetřování a analýzy pro klienta nebo účel nemáte výslovný Souhlas s tím.

Musíte si pečlivě přečíst tyto zásady ochrany osobních údajů a doporučujeme, abyste si vytiskli a uchovávali kopii pro budoucí použití. Přístupem, procházením nebo jiným použitím tohoto webu jste přečetli, porozuměli a přijali všechny tyto zásady ochrany osobních údajů. Pokud nemáte všechny zásady ochrany soukromí, nepoužívejte tento web.

Kdo jsme?

Respektujeme vaše osobní údaje a zpracováváme osobní údaje a další příslušné zákony o ochraně osobních údajů s sebou podle zákona o ochraně osobních údajů (Privacy Policy for Electronic Communications) (2003).

dítě Nechceme a nedosahují všechny osoby mladší 18 let bez dohledu informace, pokud jste 18, nemusí být schopni používat webové stránky nebo nás, pokud máte rodič nebo opatrovník souhlas osobních údajů.

Sběr osobních údajů
Při registraci na účet nebo při online nákupu dzadureder.cz můžeme s vámi shromažďovat osobní údaje takto:

Vaše jméno, věk a pohlaví
Fakturační údaje a poštovní adresa, telefonické, faxové a e-mailové přenosy;
Dokud se k nám připojíte, obdržíte své uživatelské jméno a heslo.
Vaše komunikační a nákupní preference
Vaše aktivity procházení a online nakupování
Vaše datum narození
Můžeme mít některé nebo všechny výše uvedené osobní údaje o vás při návštěvě této stránky nebo mikro komunikace třetími stranami a hledání, včetně dzadureder.cz webu, který obdržel vaši registraci. Můžeme také souhlasit s tím, že některé nebo všechny tyto podrobnosti se dohodly, že nám poskytnou vaše osobní údaje třetím stranám.

Vaše povolení
Jsme, adresu, e-mailovou adresu, údaje o své jméno kreditní karty nebo osobní informace třetím stranám bez vašeho svolení, aby bylo (neobsahují odkazy na partnerských stránkách).

Můžeme čas od času objednávat některé ochranné známky pro vaše data. Podrobnosti o štítku nesmějí být použity k jiným účelům než k provedení objednávky.

Uznáváme, že nám poskytnete (nebo ve veřejném rejstříku), o kterém máme jakákoliv osobní data a identifikaci uživatele v souladu s našimi specialisty na oblast údajů o registraci. Vaše údaje používáme pouze pro následující účely:

zpracování objednávek, pro statistické účely, nebo na této stránce, a můžete vylepšit průzkum služby, obsah webu a reklamní server pro vás správu webu, pokud budete souhlasit, že chcete informovat o produktu nebo speciální nabídku , můžete být jeho zájem. Souhlasíte, že budete oponovat některý z objektů kolem nás, nebo telefonicky, e-mailem nebo písemně na a potvrdit, že vy ne a toto chování je vaše soukromí a zranění elektronických komunikací (EU Směrnice) 2004 Předpisy nepovažují zákon.

Platby za nákupy jsou naším jediným účelem a zveřejníme zpracování Vaší platby a zpracujeme vaše osobní údaje. Navíc můžeme zveřejnit informace o anonymní statistické účely shromažďování, sběru nebo upozorňování na našich webových stránkách. Bez těchto objektů však shromažďujeme anonymní identifikaci. Pokud souhlasíte s používáním vašich osobních údajů, ale později změníte názor, můžete nás kontaktovat a tuto činnost ukončíme. Zveřejněna v případě prodeje reklamy, můžeme zpřístupnit vaše osobní údaje třetím stranám, a prodej souvisejících, ale pouze v souladu se zákonem a zákonem o ochraně osobních údajů roku 1998. My, může vaše osobní údaje předávat a musí vést k uspořádání, vynucování zákona, nebo Úřady musí zveřejnit. Vaše osobní údaje nezveřejňujeme, neprodáváme ani nepronájem třetím stranám, s výjimkou těchto zásad ochrany osobních údajů.

zpět
www.dzadureder.cz © Copyright .
Zlevněné oblečení, slevové boty,Módní doplňky,sportovního oblečení,2018 Trendy oblečení